Stracił panowanie nad kawasaki, był nietrzeźwy

Stracił panowanie nad kawasaki, był nietrzeźwy

Idźcie i siejcie ;)

43-letni mieszkaniec Międzyrzeca Podlaskiego będzie odpowiadał za kierowanie w stanie nietrzeźwości. Jadąc motocyklem stracił panowanie nad pojazdem i przewrócił się. Ponadto przewoził nastoletnią pasażerkę. W wyniku zdarzenia kierowca i pasażerka trafili do szpitala.

Do zdarzenia doszło wczoraj po godz. 18:00 w miejscowości Sitno. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 43-letni mieszkaniec Międzyrzeca Podlaskiego kierując motocyklem m-ki Kawasaki stracił panowanie nad pojazdem i przewrócił jednoślad. W chwili zdarzenia 43-latek był nietrzeźwy. Urządzenie wykazało ponad pół promila alkoholu w jego organizmie. Dodatkowo kierowca motocykla w takim stanie przewoził nastoletnią pasażerkę. W wyniku zdarzenia do szpitala trafili obydwoje uczestnicy. Na szczęście obrażenia pasażerki nie okazały się groźne. 43-latek odpowiadał będzie za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości. Zgodnie z obowiązującymi przepisami czyn ten zagrożony jest karą do 2 lat pozbawienia wolności.

Policjanci po raz kolejny apelują o rozwagę do wsiadających za kierownicę. Pamiętajmy, że w swoich rękach mamy nie tylko własne zdrowie i życie, ale jesteśmy odpowiedzialni również za innych uczestników ruchu drogowego! Za kierownicą pojazdu powinniśmy być trzeźwi i wypoczęci.

Stracił panowanie nad kawasaki, był nietrzeźwy
Uszkodzony motocykl.

KMP Biała Podlaska – Policja Międzyrzec Podlaski

Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Międzyrzec Podlaski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.