Sprzęt ochrony indywidualnej odprawiony w Małaszewiczach

Sprzęt ochrony indywidualnej odprawiony w Małaszewiczach

Idźcie i siejcie ;)

Do Małaszewicz z Chin dotarł transport ze sprzętem ochrony indywidualnej. 9 maja w Oddziale Celnym w Małaszewiczach odprawionych zostało 6,6 ton ładunku, w skład którego weszło 18 tys. kombinezonów ochronnych i 18 tys. ochraniaczy na buty. Krajowa Administracja Skarbowa tego typu Przesyłki traktuje priorytetowo.

W kontenerze, który przyjechał z Chin tzw. Nowym Jedwabnym Szlakiem, wiodącym przez Małaszewicze, znajdowało się 18 tys. kombinezonów ochronnych i 18 tys. ochraniaczy na buty. W sumie to ponad 6,6 ton ładunku, który musieli skontrolować funkcjonariusze celno-skarbowi zanim towar legalnie mógł wjechać do Polski.

Przesyłki tego typu traktowane są przez KAS priorytetowo, niemniej musimy mieć pewność, że towar jest bezpieczny, posiada odpowiednie certyfikaty i zgodny jest z dokumentacją przedstawioną do kontroli granicznej.

Dostawa kombinezonów i ochraniaczy realizowana była na rzecz Marszałka Województwa Lubelskiego, z przeznaczeniem dla Wojewódzkiego Pogotowia Ratunkowego-Samodzielny Zakład Opieki Zdrowotnej w Lublinie oraz Samodzielnego Publicznego Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego z siedzibą w Chełmie.

 Izba Administracji Skarbowej w Lublinie

Bialski Portal Informacyjny  –  informacje i wydarzenia Terespol

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.