Spieszył się obejrzeć skoki narciarskie

Spieszył się obejrzeć skoki narciarskie

Podzielcie się informacją

Surowe konsekwencje spotkały 54-letniego mieszkańca Terespola, który na „krajowej dwójce” w miejscowości Wysokie przekroczył dozwoloną prędkość o 101 km/h. Za popełnione wykroczenie kierowca audi został ukarany mandatem karnym w wysokości 2500 złotych oraz 10 punktami karnymi. Wszystkim kierowcom przypominamy – nadmierna prędkość stanowi jedną z głównych przyczyn zdarzeń drogowych.

W minioną sobotę po godzinie 11.00 policjanci bialskiej drogówki pełniący służbę na drodze krajowej w miejscowości Wysokie zauważyli kierowcę samochodu osobowego marki Audi, który znacznie przekroczył dozwoloną prędkość. Kierowca jechał z prędkością 161 km na godzinę. Oznacza to, że przekroczył dopuszczalną w tym miejscu prędkość o ponad 100 km/h.

Po zatrzymaniu auta do kontroli okazało się, że za kierownicą osobówki siedzi 54-letni mieszkaniec Terespola. W rozmowie z funkcjonariuszami mężczyzna przyznał, że spieszył się, iż chciał obejrzeć skoki narciarskie.

Funkcjonariusze nałożyli na 52-latka mandat karny w kwocie 2,5 tysiąca złotych. Jego konto wzbogaciło się także o 10 punktów karnych. Dla 54- latka to surowe konsekwencje, a dla innych kierowców przestroga. Zapominając o obowiązujących przepisach i ograniczeniach prędkości, niektórzy kierowcy narażają na niebezpieczeństwo także innych uczestników ruchu.

Apelujemy o zachowanie rozwagi na drodze i bezwzględne stosowanie się do obowiązujących przepisów.

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Międzyrzec Podlaski
Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Międzyrzec Podlaski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.