Śmiertelny wypadek w Wólce Dobryńskiej
Kronika służb Zalesie

Śmiertelny wypadek w Wólce Dobryńskiej

Śmiertelny wypadek w Wólce Dobryńskiej. Zatrzymany 51-letni kierowca audi.

Do tragicznego wypadku doszło wczoraj wieczorem na drodze DK-2 w Wólce Dobryńskiej. W rejonie przejścia dla pieszych kierujący pojazdem potrącił pieszego, a następnie odjechał z miejsca wypadku. Poszkodowany zmarł w wyniku odniesionych obrażeń. Policjanci zatrzymali w policyjnym areszcie 51-latka, który kilka godzin po zdarzeniu wrócił na miejsce wypadku.

Do wypadku doszło w piątek po godz. 19 w miejscowości Wólka Dobryńska gm. Zalesie. Na drodze krajowej nr 2 w rejonie przejścia dla pieszych kierujący pojazdem  potrącił  mężczyznę.

Sprawca wypadku odjechał w nieznanym kierunku nie udzielając poszkodowanemu pomocy.  Pieszy pomimo przeprowadzonej reanimacji zmarł wskutek odniesionych obrażeń.

Na miejscu wypadku pod nadzorem prokuratora  pracowała policyjna grupa, która zabezpieczała ślady i ustalała okoliczności zdarzenia. Jednocześnie funkcjonariusze prowadzili czynności w kierunku ustalenia sprawcy wypadku. Kilka godzin później w trakcie prowadzonych działań na miejsce zgłosił się 51-letni mieszkaniec gm. Terespol. Mężczyzna przyznał, że to on kierując audi potrącił pieszego.

Mężczyzna został zatrzymany. Policjanci na terenie jego posesji znaleźli audi, które najprawdopodobniej brało udział w zdarzeniu. Samochód został zabezpieczony celem przeprowadzenia oględzin.  51-latek został osadzony w policyjnym areszcie. Mężczyzna był trzeźwy. Została od niego pobrana także krew do badań.

Ciało denata decyzją prokuratora zostało zabezpieczone w prosektorium celem przeprowadzenia sekcji zwłok. Policjanci ustalają personalia tego mężczyzny.

Śledczy ustalają dokładny przebieg i okoliczności wypadku.

Zdjęcie: archiwum

Źródło: lubelska.policja.gov.pl

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.