Śmiertelny wypadek w Rogoźnicy Kolonii
Międzyrzec Podlaski Wypadki drogowe

Śmiertelny wypadek w Rogoźnicy Kolonii

Wczoraj przed południem na drodze krajowej numer 2 w miejscowości Rogoźnica Kolonia doszło do tragicznego wypadku. W wyniku czołowego zderzenia Fiata Punto ze Skodą Octavia zginął kierowca fiata, a kierujący skodą z obrażeniami trafił do bialskiego szpitala. Śledczy z Międzyrzeca Podlaskiego wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

Do wypadku doszło kilka minut przed 10.00. Z naszych wstępnych ustaleń wynika, że kierujący Fiatem Punto 40-letni obywatel Federacji Rosyjskiej w trakcie wyprzedzania innego pojazdu zderzył się czołowo z nadjeżdżającą z naprzeciwka Skodą Octavia, którą kierował 47-letni mieszkaniec gminy Radzyń Podlaski.

Zderzenie pojazdów było tak silne, że przód Fiata uległ całkowitemu zniszczeniu, a jego kierowca poniósł śmierć na miejscu. Natomiast Skoda wpadła do przydrożnego rowu, gdzie uderzyła w drzewo. Jej kierowca z obrażeniami został przewieziony do bialskiego szpitala.

Międzyrzeccy śledczy pod nadzorem radzyńskiej prokuratury wyjaśniają jak doszło do wypadku.

Źródło: KMP Biała Podlaska

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Nie bierzemy jeńców!!!
https://bialskieforum.pl

2 thoughts on “Śmiertelny wypadek w Rogoźnicy Kolonii

  1. Znowu wypadek z wydziałem z udziałem obywatela Rosji. Sama miałam w zeszłym roku wypadek. Rosjanin wyprzedzajacy ciężarówkę uderzył w tył mojego samochodu podczas skrecania w lewo. Moj samochód również znalazł się w rowie a Rosjanin bezczelnie próbował wkręcić się z winy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.