Śmiertelny wypadek w Ortelu Książęcym

Śmiertelny wypadek w Ortelu Książęcym

Podzielcie się informacją

Bialscy policjanci ustalają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w piątek (30.07) około południa w miejscowości Ortel Książęcy Drugi. W jego wyniku śmierć na miejscu zdarzenia poniósł kierowca forda, natomiast dwie osoby trafiły do szpitala. By wydostać jednego z kierowców niezbędne było użycie specjalistycznego sprzętu. Droga w miejscu zdarzenia była zablokowana, a ruch odbywał się wyznaczonym przez mundurowych objazdem.

Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku drogowego, do którego doszło w piątek (30.07) po godzinie 12.00 w miejscowości Ortel Książęcy Drugi. Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że kierujący fordem 33-latek, zjechał na przeciwległy pas ruchu gdzie zderzył się czołowo z jadącym z przeciwka citroenem. Drugim autem kierował  32-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej. By wydostać jednego z uczestników z uszkodzonego samochodu konieczne było użycie przez strażaków specjalistycznego sprzętu.

W wyniku wypadku śmierć na miejscu poniósł kierowca forda. Do szpitala trafiły dwie osoby, kierujący citroenem oraz pasażer forda. Czynności na miejscu zdarzenia wykonywane były pod nadzorem prokuratora. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności wypadku oraz apelują o rozwagę na drodze.

Foto: KM PSP Biała Podlaska

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Biała Podlaska
Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.