Śmiertelny wypadek w Drelowie

Śmiertelny wypadek w Drelowie

Idźcie i siejcie ;)

Policjanci ustalają okoliczności tragicznego wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj w Drelowie. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem marki Renault na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze i dachował. Mężczyzna był nietrzeźwy. W organizmie miał ponad 2 promile alkoholu. W wyniku zdarzenia śmierć poniósł 63-letni pasażer auta. Apelujemy o rozwagę na drodze!

Do zdarzenia doszło wczoraj po godz. 15:00 w miejscowości Drelów, ul. Augustówka. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Renault, 26-letni mieszkaniec gm. Drelów, jadąc w kierunku miejscowości Szóstka, na łuku jezdni stracił panowanie nad pojazdem. Auto zjechało na przeciwległy pas ruchu, następnie na pobocze gdzie dachowało. Niestety pomimo prowadzonej reanimacji 63-letni pasażer pojazdu zmarł. Do szpitala z obrażeniami ciała trafił kierowca renaulta.

W chwili zdarzenia 26-letni kierowca był pijany. Badanie stanu trzeźwości wykonane przez policjantów wykazało ponad 2 promile alkoholu w jego organizmie.

Policjanci ustalają okoliczności zdarzenia oraz apelują o rozwagę na drodze. Pamiętajmy, że kierowanie pojazdem to odpowiedzialność zarówno za siebie, pasażerów jak i za innych uczestników ruchu drogowego, a pijani kierowcy stanowią zagrożenie dla wszystkich użytkowników dróg. Kodeks karny za spowodowanie w stanie nietrzeźwości wypadku ze skutkiem śmiertelnym przewiduje karę do 12 lat pozbawienia wolności.

Źródło: POLICJA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.