Śmiertelne potrącenie rowerzysty
Międzyrzec Podlaski Wypadki drogowe

Śmiertelne potrącenie rowerzysty

W Wigilię w Międzyrzecu Podlaskim, kobieta kierująca peugeotem nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu rowerzyście. Po zderzeniu samochodem 73-latek kierujący rowerem zmarł.

Do tragicznego wypadku doszło po godz. 9.00 na ul. Targowej w Międzyrzecu Podlaskim. Ze wstępnych ustaleń wynika, kierująca samochodem marki Peugeot, 44-letnia mieszkanka gm. Międzyrzec Podlaski, nie zastosowała się do znaku “stop”. Kobieta nie ustąpiła pierwszeństwa rowerzyście. W wyniku tego cyklista uderzył w bok pojazdu. Do zdarzenia doszło w strefie zamieszkania. W chwili zdarzenia kierująca pojazdem była trzeźwa. Potwierdziło to przeprowadzone przez mundurowych badanie. Rowerem kierował 73-letni mieszkaniec Międzyrzeca Podlaskiego. Przybyła na miejsce załoga karetki pogotowia przewiozła mężczyznę do szpitala. Niestety w wyniku odniesionych obrażeń 73-latek zmarł. Policjanci międzyrzeckiego komisariatu pod nadzorem Prokuratury wyjaśniają przyczyny tego tragicznego wypadku.

Apelujemy jeszcze raz do kierowców o rozwagę i ostrożność za kierownicą. Święta to czas szczególny, spędzany w gronie rodziny – dlatego zróbmy wszystko, aby minęły one w spokojnej atmosferze nie tylko przy stole, ale także na drodze. Kierowcy noga z gazu – lepiej dojechać do celu kilka minut później niż wcale.

Śmiertelne potrącenie rowerzysty

Źródło: POLICJA

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

One thought on “Śmiertelne potrącenie rowerzysty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.