Śmiertelne potrącenie pieszego w Komarnie-Kolonii

Śmiertelne potrącenie pieszego w Komarnie-Kolonii

Podzielcie się informacją

Do śmiertelnego potrącenia pieszego doszło przed północą w gminie Konstantynów na drodze W811. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, 37 latek kierujący Fordem w miejscowości Komarno-Kolonia podczas wyprzedzania potrącił pieszego 54 latka. W wyniku wypadku mężczyzna zmarł pomimo prowadzonej reanimacji. Odcinek drogi nie był oświetlony natomiast pierwszy nie posiadał elementów odblaskowych.

Do zdarzenia doszło w piątek (17.06) o godz. 23.46, w miejscowości Komarno-Kolonia powiat bialski. Mężczyzna lat 37 (ob. Ukrainy, trzeźwy) kierując samochodem osobowym marki Ford na trasie W 811 potrącił pieszego. 37-latek na prostym nieoświetlonym odcinku drogi wyprzedzał inny pojazd. W trakcie tego manewru potrącił idącego drugą stroną drogi pieszego, 54 letniego mieszkańca Białej Podlaskiej.

Pieszy pomimo prowadzonej reanimacji przez załogę pogotowia mężczyzna zmarł. Nie posiadał elementów odblaskowych. Bialscy policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają szczegółowe okoliczności tego zdarzenia.

 

Źródło: KMP Biała Podlaska
Bialski Portal Informacyjny – informacje i wydarzenia Konstantynów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.