Skradziony Mercedes oraz Volkswagen odzyskany na granicy
Aktualności z powiatu Kronika służb Sławatycze Terespol

Skradziony Mercedes oraz Volkswagen odzyskany na granicy

Skradziony Mercedes oraz Volkswagen odzyskany na granicy. Funkcjonariusze z Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej, odzyskali samochody pochodzące z przestępstwa o wartości 125 tys. zł.

Na terenie drogowego przejścia granicznego w Sławatyczach, na kierunku wyjazdowym, zatrzymano obywatela Białorusi. Podróżny usiłował wyjechać z Polski, samochodem marki Mercedes GLK o szacunkowej wartości 75 000 zł. W czasie kontroli granicznej funkcjonariusze ujawnili w pojeździe ingerencję w polu numerycznym VIN. Po dokonaniu kolejnych sprawdzeń, ustalono, iż pojazd został skradziony na terytorium Finlandii.

Kolejne auto pochodzące z przestępstwa odzyskano na terenie drogowego przejścia granicznego w Terespolu. Tym razem do odprawy granicznej na kierunku wyjazdowym, stawił się obywatel Białorusi, podróżujący samochodem marki Volkswagen Multivan. Podczas prowadzonej kontroli granicznej, funkcjonariusze ustalili, iż auto o wartości 50 tys. zł, zostało skradzione na terytorium Francji.

Od początku roku funkcjonariusze z Nadbużańskiego Oddziału SG, odzyskali pojazdy i podzespoły samochodowe pochodzące z przestępstwa o wartości ponad 4 mln zł.

 

Źródło: nadbuzanski.strazgraniczna.pl

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.