policja biała podlaska

Skradzione perfumy ukrył w bieliźnie

Idźcie i siejcie ;)

Za kradzież perfum wartych niemal 700 złotych odpowie 45-letni mieszkaniec Międzyrzeca Podlaskiego. By wyjść niezauważonym z drogerii „wybrany” towar postanowił ukryć w bieliźnie. Amator cudzego mienia odpowiadał będzie w warunkach recydywy, gdyż w ostatnim czasie odbywał karę pozbawienia wolności za podobne przestępstwa. O jego dalszym losie zadecyduje sąd.

Do zdarzenia doszło w miniony weekend w jednej z drogerii na terenie Międzyrzeca Podlaskiego. Dyżurny komisariatu powiadomiony został o ujęciu na gorącym uczynku sprawcy kradzieży. Na miejsce natychmiast skierowano funkcjonariuszy. Mundurowi potwierdzili zgłoszenie, ustalili również personalia amatora cudzego mienia. Okazało się, że jest to 45-letni mieszkaniec Międzyrzeca Podlaskiego.

Mężczyzna usiłował wynieść ze sklepu opakowania z perfumami znanej marki, które ukrył w bieliźnie. Wartość strat oszacowano na kwotę niemal 700 złotych. W chwili zdarzenia mężczyzna był nietrzeźwy. Badanie wykazało 2,3 promila alkoholu w jego organizmie.

45-latek usłyszał już zarzut. Odpowiadał będzie w warunkach recydywy, gdyż w ostatnim czasie odbywał karę pozbawienia wolności ze podobne przestępstwo. O jego dalszym losie zadecyduje sąd. Zgodnie z obowiązującymi przepisami kradzież zagrożona jest karą do 5 lat pozbawienia wolności, a w przypadku czynu popełnionego w recydywie kara ta może zostać zwiększona o połowę.

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Międzyrzec Podlaski
Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Międzyrzec Podlaski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.