Siatkarki I LO im. J. I. Kraszewskiego najlepsze w mieście i Rejonie

Siatkarki I LO im. J. I. Kraszewskiego najlepsze w mieście i Rejonie

Podzielcie się informacją

Siatkarki I LO im. J. I. Kraszewskiego najlepsze w mieście i Rejonie. Wygrywają zdecydowanie dwa turnieje: miejski i Rejonu i awansują do rozgrywek wojewódzkich.

Dnia 11 marca 2022r. w IV LO S. Staszica w Białej Podlaskiej odbył się Finał Miasta w piłce siatkowej dziewcząt –„Licealiada”.
W rozgrywkach wzięło udział pięć drużyn ze szkół ponadpodstawowych z miasta Biała Podlaska: I LO im. J.I. Kraszewskiego, IV LO im. S. Staszica, II LO E. Plater, ZSZ nr 1 oraz ZDZ.
Zawodniczki z „Kraszaka” okazały się bezkonkurencyjne i pokonały wszystkie rywalki z innych szkół i zapewniły sobie awans do Finału Rejonowego.
W poniedziałek, 14 marca 2022r., w rozegranym na hali sportowej I LO im. J. I. Kraszewskiego, Finale Rejonu, bialskie siatkarki po raz drugi udowodniły swoją klasę.
Zdobyły pierwsze miejsce w rozgrywkach rejonowych i tym samym awansowały do rozgrywek wojewódzkich, które odbędą się w 01 kwietnia w Białej Podlaskiej.
Ostateczna kolejność drużyn w Finale Rejonu:
1. I LO im. J. I. Kraszewskiego
2. LO Łuków
3. LO Międzyrzec Podlaski
W rozgrywkach reprezentacja I LO im. J. I. Kraszewskiego zagrała w składzie: Weronika Gryta i Karolina Roman z kl. 1d, Oliwka Kulikowska i Maria Dmochowska z kl. 1f, Justyna Grabowska z kl. 1e, Maja Stefaniuk z kl. 2c, Aleksandra Charłampowicz i Honorata Krawczyk z kl. 2f oraz Aleksandra Kułak z kl. 2g.
Opiekunem drużyny dziewcząt jest: Anna Chudzik a trenerami: Marcin Śliwa i Kacper Nowicki.

Źródło: Facebook

Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia sport siatkówka Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.