Rusza nabór wniosków na działanie lokalne. Do wzięcia 5 tysięcy złotych.
Z Białej Podlaskiej

Rusza nabór wniosków na działanie lokalne. Do wzięcia 5 tysięcy złotych.

Rusza nabór wniosków na działanie lokalne. Do wzięcia 5 tysięcy złotych. Jeżeli działasz w młodej organizacji pozarządowej, masz grupę z którą realizujesz swoje pasje, chcesz coś zrobić dla swojej społeczności, koniecznie weź udział w konkursie na mikrodotacje – możesz wygrać 5000 zł na działania lokalne!

Nabór wniosków o dotacje będzie prowadzony od 1 do 30 kwietnia w ramach programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich. W konkursie mogą wziąć udział młode organizacje pozarządowe (działające do 30 miesięcy od dnia rejestracji przed dniem złożenia), nieformalne grupy mieszkańców i grupy samopomocowe.Prezydent Białej Podlaskiej oraz Związek Stowarzyszeń FLOP zapraszają wszystkich zainteresowanych konkursem na spotkanie informacyjne, które odbędzie się 4 kwietnia (wtorek) w sali 238 urzędu miasta o godzinie 10.00.

Podczas spotkania będzie możliwość zadawania pytań dotyczących konkursu, a także umówienia się na indywidualne konsultacje z mobilnym animatorem w celu uzyskania porady przed ostatecznym złożeniem wniosku.

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.