Rozrywka w dobie pandemii

Rozrywka w dobie pandemii

Idźcie i siejcie ;)

Projekt “Deymon SHOW” to lokalne przedsięwzięcie niezależnych twórców z Białej Podlaskiej. Jego autorem; i gospodarzem zarazem jest Damian Trzpil, lokalny aktywista i społecznik, z zawodu aktor, reżyser i instruktor teatralny. W tegorocznym sztabie organizacyjnym projektu znalazła się Maria Sławecka w roli kierownika plany, Marek Maliszewski z “Shoyos Studio Show Your Sound” jako główny realizator postprodukcji a także debiutująca w roli współprowadzącej Katarzyna Pawluczuk.

Projekt “Deymon SHOW” to lokalna propozycja, cyfrowej rozrywki w dobie strachu, niepewności i szarości. W każdym z czterech odcinków programu udział bierze 3 pasjonatów z regionu i nie tylko. Zadaniem gości jest aktywny udział w spontanicznych challengach przygotowanych przez sztab programowy. W międzyczasie uczestnicy odpowiadają na szereg pytań, często niestandardowych i odważnych jak przystało na format talk-show.
“Pandemia pokazała mi, że nie warto odkładać marzeń na później. Ten projekt przeleżał w szufladzie ponad 8 lat czekając na swój wielki dzień, a ten nadszedł właśnie w dobie pandemicznego strachu” – zdradza Trzpil.
Za nami premiera 3 odcinków programu, w których udział wzięli m.in. Mistrz ŚWIATA Nordic Walking, aktorka “M jak Miłość”, czy też Mistrz ŚWIATA w kulturystyce i fitness. Wszystkie odcinki można znaleźć na kanale youtube programu : https://www.youtube.com/channel/UCeQ5KxGKFaSeR-H1fngK2AQ
a także śledząc ich profile w socialmediach, na facebooku: https://www.facebook.com/deymonshoow
Już w najbliższą NIEDZIELĘ o godzinie 18:00 na kanale YouTube premiera ostatniego odcinka pierwszej serii. Gośćmi programu będą: Przedsiębiorca, Zawodniczka MMA oraz Wokalista znany z The Voice Kids więcej.
Jak zdradzają organizatorzy “4 odcinek to ostatni z serii, choć jeszcze w kwietniu postaramy się wydać 5 odc. specjalny, stanowiący podsumowanie projektu oraz zawierający materiały z planu wszystkich czterech odsłon, których jeszcze nie widzieliście a warto” – komentuje Sławecka.

Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia kultura Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.