Kto rozpoznaje złodziei portfela
Kronika służb Z Białej Podlaskiej

Kto rozpoznaje złodziei portfela

Kto rozpoznaje złodziei portfela – policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu, bialskiej komendy poszukują sprawców kradzieży portfela z zawartością karty bankomatowej oraz dokumentów. Sprawcy kilkukrotnie zrobili zakupy za pomocą skradzionej karty. Uwiecznił to monitoring zabezpieczony przez policjantów. Osoby, które rozpoznają mężczyzn ze zdjęć proszone są o kontakt tel. (83) 344- 81-54 lub 997. Policjanci zapewniają anonimowość.

Do kradzieży doszło pod koniec lipca br. na terenie jednego ze sklepów w Białej Podlaskiej. Wówczas łupem sprawców padł leżący na ladzie sklepowej portfel. Wewnątrz znajdowała się karta bankomatowa oraz dokumenty. Amatorzy cudzego mienia postanowili zrobić użytek ze skradzionej karty i kilkukrotnie zrobili zakupy posługując się nią.

Płatności zbliżeniowych dokonali w sklepach w miejscowości Komarno, Konstantynów oraz Sarnaki. Policjanci zabezpieczyli monitoring gdzie trzej mężczyźni się nagrali. Osoby, które ich rozpoznają proszone są o kontakt tel. (83) 344- 81-54 lub 997. Policjanci zapewniają anonimowość.

BSP

Źródło: lubelska.policja.gov.pl

 

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.