Kultura Z Białej Podlaskiej Zaproszenia

Rodzinna Niedziela z Kulturą

Już w najbliższą niedzielę kolejna “Rodzinna Niedziela z Kulturą”. Tym razem BCK zaprasza na bajkę “Idzie Wiosna” w wykonaniu Teatru Banasiów z Warszawy.

Spektakl teatralny dla dzieci w wykonaniu aktorów Teatru Banasiów z Warszawy.
Pierwsze promienie Słoneczka roztopiły śnieg i wskazały drogę posłańcom pani Wiosny. Słoneczko nie miało jednak tyle siły, żeby wysuszyć zalegające błoto. A w błotku rozpanoszył się Błotoryjec. Paskudny osobnik, który zakłada na wszystkich pułapki. Pojawili się posłańcy pani Wiosny: bocian Klekotek, żabka Rechotka i zając Sztybkobieg. Niestety Kłócili się zawzięcie, które z nich jest piękniejsze i ważniejsze. Tak zacietrzewieni powpadali kolejno w błotne pułapki. Rozzuchwalony Błotoryjec przygotował kolejne pułapki. Pierwszą na Słoneczko, a największą na Wiosnę. A potem będzie wciągał w błotko wszystkie dzieci. Zacznie od tych, które się kłócą, są przemądrzałe… Jednym słowem niegrzeczne.

Kto pokona Błotoryjca? Kto pomoże Klekotkowi, Rzechotce i Szybkobiegowi? Czy przyjdzie Wiosna?

Bilety do kupienia w Punkcie Informacji Kulturalnej BCK przy ul. Warszawskiej 11 lub on-line przez naszą stronę internetową www.bck24.pl oraz bezpośrednio przed spektaklem (11 marca) przed salą widowiskową przy ul. Brzeskiej 41.
Rodzinna Niedziela z Kulturą
Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.