przedszkola biała podlaska

Rekrutacja do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych

Idźcie i siejcie ;)

7 kwietnia 2020 r.  o godz. 13.00 zostaną opublikowane listy dzieci zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do przedszkola oraz oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych na rok szkolny 2020/2021. Publikacja nastąpi także na stronach internetowych przedszkoli oraz szkół podstawowych z oddziałami przedszkolnymi.                       

W związku z powyższym rodzice otrzymają informację na adres e-mail podany podczas rejestracji dziecka w systemie elektronicznym o jego zakwalifikowaniu  lub niezakwalifikowaniu do przedszkola  lub oddziału przedszkolnego w szkole podstawowej.

Powyższą informację rodzice mogą również sprawdzić, logując się na konto dla rodzica w systemie rekrutacji dzieci.

W przypadku zakwalifikowania dziecka do przedszkola lub oddziału przedszkolnego należy zalogować się na konto:

https://naborp-kandydat.vulcan.net.pl/bialapodlaska i wykonać operację „Potwierdź wolę”.                     

Potwierdzenie woli w systemie rekrutacji będzie możliwe od 7 kwietnia 2020 r. od godziny 13.00 do 15 kwietnia 2020 r. do godziny 15.00. Pisemne oświadczenie woli będzie można dostarczyć po odwieszeniu zajęć w przedszkolach.

W dniu 17 kwietnia 2020 r. na stronach internetowych przedszkoli i szkół  podstawowych z oddziałami przedszkolnymi zostaną opublikowane listy kandydatów przyjętych i kandydatów nieprzyjętych

W razie jakichkolwiek pytań czy trudności należy skontaktować się telefonicznie z przedszkolem lub szkołą podstawową z oddziałami przedszkolnymi. 

Źródło: UM Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.