policja biała podlaska

Radomianie okradli bialską drogerię

Idźcie i siejcie ;)

 Za kradzież asortymentu jednej z drogerii odpowiedzą dwaj mężczyźni w wieku 28-29 lat. Do zdarzenia doszło w grudniu ubiegłego roku na terenie Białej Podlaskiej. „Amatorzy cudzego mienia” usłyszeli już zarzuty. Odpowiadać będą w warunkach recydywy, gdyż w ostatnim czasie odbywali karę za podobne przestępstwo. O ich dalszym losie zadecyduje sąd.

W połowie grudnia ubiegłego roku bialscy policjanci powiadomieni zostali o kradzieży sklepowej, do jakiej doszło w jednej z drogerii na terenie miasta. Łupem nieznanych sprawców, których uwiecznił sklepowy monitoring, padły produkty do golenia znanej marki. Wartość strat wyniosła ponad 500 złotych.

Policjanci zajmujący się walką z przestępczością przeciwko mieniu, realizując posiadane informacje ustalili personalia mężczyzn podejrzanych o dokonanie tego czynu. Okazało się, że są to dwaj mieszkańcy Radomia w wieku 28 i 29 lat.

Mężczyzn zatrzymano do wyjaśnienia. Wczoraj usłyszeli zarzuty i przyznali się do winy. Obydwaj odpowiadać będą w warunkach recydywy, gdyż w ostatnim czasie odbywali już karę za podobne przestępstwo. Kradzież zagrożona jest karą do 5 lat pozbawienia wolności, a w przypadku czynu popełnionego w recydywie może zostać zwiększona o połowę.

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Biała Podlaska
Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.