przywłaszczył narzędzia budowlane

Przywłaszczył narzędzia budowlane

Idźcie i siejcie ;)

Zarzuty przywłaszczenia mienia usłyszał 40-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej. Mężczyzna pożyczył od swojego znajomego narzędzia budowlane, jednak nie zwrócił ich przekładając wielokrotnie termin wywiązania się z umowy. Funkcjonariusze odzyskali utracone przedmioty. O dalszym losie 40-latka zadecyduje sąd. Za popełniony czyn grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu bialskiej komendy ustalili, że 40-letni mieszkaniec miasta przywłaszczył narzędzia budowlane. Do zdarzenia doszło w ubiegłym roku na terenie Białej Podlaskiej, a przestępstwo to nie zostało wcześniej zgłoszone. W rozmowie z pokrzywdzonym funkcjonariusze potwierdzili te informacje.
Z relacji pokrzywdzonego wynikało, że znajomy 40-latek pożyczył od niego m.in. maszynkę do cięcia płytek, poziomicę jak też inny drobny sprzęt. Zobowiązał się również do szybkiego zwrotu przedmiotów. Jednak cały czas przesuwał termin wywiązania się ze zobowiązania. Pokrzywdzony dodał również, że sam nie mógł odebrać swojej własności, gdyż 40-latek zmienił adres zamieszkania. Wartość strat oszacowana została na kwotę 700 zł.
Funkcjonariusze odzyskali przywłaszczone przedmioty, natomiast 40-latek zatrzymany został do wyjaśnienia. Mężczyzna usłyszał już zarzut i przyznał się do winy. O jego dalszym losie zadecyduje sąd. Za popełnione czyny grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.
przywłaszczył narzędzia budowlane
Przywłaszczona maszynka do cięcia płytek.

KMP Biała Podlaska Policja Biała Podlaska

Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.