Przekazanie nowego samochodu OSP Sławacinek Stary
Biała Podlaska Fotorelacja Kronika służb

Przekazanie nowego samochodu OSP Sławacinek Stary (video, foto)

W sobotę (02.06) w OSP Sławacinek Stary miała miejsce wielka uroczystość, na stan jednostki przybył nowy nabytek w postaci lekkiego samochodu ratowniczo-rozpoznawczego Nissan Pathfinder.

OSP Sławacinek Stary wzbogaciło się o nowy samochód terenowy ratowniczo-rozpoznawczy typu lekkiego marki Nissan Pathfinder. Samochód pomieści 7-osobową załogę wraz z bagażami. W samochodzie zamontowany został już hak holowniczy, co jak podkreśla prezes OSP w Sławacinku Starym Piotr Oskwarek pozwoli na doposażenie w przyczepę a to umożliwi montaż różnych modułów gaśniczych czy też innego potrzebnego wyposażenia podczas akcji. Jednostka posiadała dotychczas tylko ciężki samochód bojowy Jelcz 442 015R Typ: GCBA 4/30. Nowy nabytek brał już udział w działaniach, można go było zobaczyć m.in. na Gminnych Zawodach Sportowo-Pożarnicze w Sworach.

Jednostka OSP Sławacinek Stary funkcjonuje w strukturach Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego i liczy ponad 50 strażaków w tym przeszkolonych do wykonywania czynności medycznych z zakresu pierwszej pomocy.

Cała uroczystość rozpoczęła się z ponad pół godzinnym opóźnieniem – księdza zatrzymały zapewne “ważne obowiązki służbowe”. “Ekipa” Bialskiego Forum nie była zaproszona także organizatorzy nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za ten wpis.

Zobacz filmy z wydarzenia Przekazanie nowego samochodu OSP Sławacinek Stary

Zobacz fotorelację z Przekazanie nowego samochodu OSP Sławacinek Stary:

Polub nas i obserwuj:
Rafał Kozak
Prawdziwych przyjaciół poznajemy w biedzie? Nie, poznajemy ich po tym jak reagują na Twój sukces.
https://www.bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.