Próbował wyjść ze sklepu przez okno - zatrzymali go policjanci

Próbował wyjść ze sklepu przez okno – zatrzymali go policjanci

Idźcie i siejcie ;)

Policjanci z komisariatu w Międzyrzecu Podlaskim zatrzymali na gorącym uczynku 19-latka. Mężczyzna podejrzany jest o włamanie do sklepu z alkoholem, jednak łupem „amatora cudzego mienia” padła gotówka. Wartość strat oszacowana została na kwotę 1300 złotych. Młodzieniec usłyszał już zarzuty i przyznał się do winy. Za popełniony czyn grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło w miniony wtorek nad ranem na terenie Międzyrzeca Podlaskiego. Policjanci międzyrzeckiego komisariatu patrolując teren miasta usłyszeli hałas dochodzący z wnętrza jednego ze sklepów. Po chwili zauważyli mężczyznę, który próbował wyjść ze sklepu przez uszkodzone okno. Policjanci natychmiast podjęli czynności zatrzymując amatora cudzego mienia na gorącym uczynku zdarzenia.

Funkcjonariusze ustalili też jego personalia. Okazało się, że jest to 19-letni mieszkaniec Międzyrzeca Podlaskiego. W trakcie czynności policjanci potwierdzili, że łupem sprawcy padło 1300 złotych ze sklepowej kasy. Mężczyzna próbował uniknąć odpowiedzialności odrzucając na widok mundurowych większość gotówki.

Wczoraj 19-latek usłyszał już zarzut i przyznał się do winy. W rozmowie z policjantami tłumaczył, że potrzebował alkoholu dlatego postanowił włamać się do sklepu z tym asortymentem. O jego dalszym losie zadecyduje sąd. Za popełnione czyny grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Międzyrzec Podlaski
Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Międzyrzec Podlaski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.