policja biała podlaska

Próbował wrzucić narkotyki do bagażnika

Idźcie i siejcie ;)

Po raz kolejny interwencja w związku z nieprzestrzeganiem ograniczeń obowiązujących w trakcie epidemii przyczyniła się do ujawnienia narkotyków. Tym razem wpadł 24-letni mieszkańcy gminy Wisznice.

Do zdarzenia doszło w poniedziałkowy wieczór na ul. Kościelnej w Wisznicach. Policjanci Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego zauważyli zaparkowany przed jedną z posesji samochód, w którym siedziało dwóch mężczyzn. Mundurowi podjęli interwencję w związku z podejrzeniem, iż mężczyźni naruszają obowiązujące przepisy dotyczące zapobiegania rozprzestrzeniania się koronawirusa.

W trakcie legitymowania mężczyźni zachowywali się nerwowo. Jeden z nich wyjął z kieszeni zawiniątko, które próbował niepostrzeżenie wrzucić do bagażnika pojazdu. Mężczyzną tym okazał się 24-letni mieszkaniec gm. Wisznice. W trakcie rozmowy z policjantami nie potrafił podać obiektywnie ważnej przyczyny swojego przyjazdu i kontaktu ze znajomym. Razem z nim w pojeździe przebywał 26-latek z tej samej gminy.

Funkcjonariusze w bagażniku pojazdu ujawnili woreczek z suszem. Po przeprowadzeniu wstępnego badania potwierdzili, że jest to marihuana. Wczoraj 24-latek usłyszał zarzut i przyznał się do winy. O jego dalszym losie zadecyduje sąd. Popełniony czyn zagrożony jest karą do 3 lat pozbawienia wolności.

Obydwaj mężczyźni zostali dodatkowo ukarany mandatami karnymi za nieprzestrzeganie ograniczeń obowiązujących w trakcie epidemii.

Próbował wrzucić narkotyki do bagażnika
Zabezpieczone narkotyki.
O poprzedniej wpadce przeczytacie w Pandemia przyczyną wpadki z narkotykami
Źródło: KMP Biała Podlaska

Bialskie Forum najlepsze informacje Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.