Prawie 70 kartonów papierosów przechowywał w garażu
Konstantynów Kronika policyjna

Prawie 70 kartonów papierosów przechowywał w garażu

Niemal 70 kartonów papierosów bez polskich znaków skarbowych akcyzy ujawnili i zabezpieczyli policjanci na terenie jednej z posesji w gminie Konstantynów. 42-latek przechowywał „nielegalny towar” w garażu. Proceder mógł narazić Skarb Państwa na straty w kwocie niemal 16 tys. zł. Policjanci zapowiadają kolejne działania które mają na celu walkę z nielegalnym posiadaniem oraz handlem wyrobami bez polskich znaków skarbowych akcyzy.

Wczoraj policjanci bialskiej komendy zajmujący się zwalczaniem przestępczości akcyzowej weszli na teren posesji zajmowanej przez 42-letniego mieszkańca gm. Konstantynów. Z posiadanych przez nich informacji wynikało, że mężczyzna może posiadać kontrabandę.

Ich przypuszczenia potwierdziło przeszukanie pomieszczeń mieszkalnych i gospodarczych należących do mężczyzny. W garażu mundurowi ujawnili i zabezpieczyli niemal 700 paczek papierosów różnych marek bez polskich znaków skarbowych akcyzy. Proceder mógł narazić Skarb Państwa na straty w kwocie niemal 16 tys. zł.

Mężczyzna jeszcze tego samego dnia usłyszał zarzut przechowywania nielegalnych wyrobów akcyzowych. To już kolejna akcja funkcjonariuszy, która ma na celu walkę z nielegalnym posiadaniem oraz handlem wyrobami bez polskich znaków skarbowych akcyzy.

Prawie 70 kartonów papierosów przechowywał w garażu

Źródło: KMP Biała Podlaska

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.