Prawdopodobną przyczyną wypadku było zaśniecie kierującego

Prawdopodobną przyczyną wypadku było zaśniecie kierującego

Podzielcie się informacją

W środę po południu na ” krajowej dwójce” w miejscowości Sławacinek Stary kierowca osobowej toyoty uderzył w przydrożną latarnię. Prawdopodobną przyczyną było zaśniecie kierującego. W wyniku wypadku obrażeń ciała doznał pasażer auta. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia. Apelujemy też o rozwagę na drodze.

Do  zdarzenia doszło w środę (13.10) po godzinie 18.00 na drodze krajowej w miejscowości Sławacinek Stary. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Toyota, stracił panowanie nad autem, po czym najechał na przydrożną latarnię. Następnie samochód zjechał do przydrożnego rowu. Prawdopodobną przyczyna zdarzenia było zaśnięcie kierującego toyotą 48-letniego mieszkańca Łukowa.

W chwili zdarzenia kierujący osobówką był trzeźwy. Potwierdziło to przeprowadzone przez mundurowych badanie. W wyniku wypadku obrażeń ciała doznał pasażer samochodu, który przewieziony został do szpitala.

Policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia. Apelujemy też o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze.

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Biała Podlaska
Bialski Portal Informacyjny – informacje wydarzenia Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.