policja biała podlaska

Pracownica punktu gier losowych oszukała przy wypłacie wygranej

Idźcie i siejcie ;)

Zarzuty przywłaszczenia usłyszała 46-letnia mieszkanka Terespola. Kobieta podejrzana jest o przywłaszczenie kuponu gry losowej oraz wprowadzenie w błąd pokrzywdzonej co do faktycznej wysokości wygranej, a także wypłacenie dużo niższej kwoty pozbawiając pokrzywdzoną praw majątkowych. Do zdarzenia doszło na terenie jednego z punktów w Białej Podlaskiej. O dalszym losie kobiety zadecyduje Sąd. Zgodnie z obowiązującymi przepisami czyn ten zagrożony jest karą do 3 lat pozbawienia wolności.

Do bialskiej komendy zgłosiła się mieszkanka miasta. Kobieta złożyła zawiadomienie o kradzieży na jej szkodę ponad 30 tys. zł. Z relacji pokrzywdzonej wynikało, że podczas realizacji wypłaty z wygranego kuponu gier losowych, pracownica punktu wypłaciła jej kwotę o ponad 30 tys. mniejszą. Dodatkowo przywłaszczyła wygrany kupon i wydruk systemu. Do zdarzenia doszło w jednym z punktów na terenie Białej Podlaskiej.

Kiedy pokrzywdzona ustaliła, że kwota wygranej powinna być dużo wyższa, całą sprawę zgłosiła organom ścigania.
Sprawą zajęli się policjanci do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu. Praca funkcjonariuszy i zebrany w sprawie materiał dowodowy pozwoliły na przedstawienie zarzutów 46-letniej mieszkance Terespola. O jej dalszym losie zadecyduje sąd. Za popełniony czyn grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.
Źródło: POLICJA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.