policja biała podlaska

Potrzebowała pieniędzy na zakup środków odurzających

Idźcie i siejcie ;)

Zarzut kradzieży usłyszała 22-letnia mieszkanka Białej Podlaskiej. Kobieta podejrzana jest o kradzieże markowych perfum w drogeriach. Do zdarzeń doszło w lipcu br. na terenie miasta. Wartość strat oszacowano na kwotę ponad 700 złotych. 22-latka przyznała się do winy. W rozmowie z policjantami oświadczyła, że potrzebowała pieniędzy na zakup środków odurzających. O jego dalszym losie zadecyduje sąd. Kradzież zagrożona jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci bialskiej komendy powiadomieni zostali o kradzieżach sklepowych do jakich doszło w lipcu br. w drogeriach na terenie miasta. Łupem sprawcy padły markowe perfumy. Pokrzywdzeni oszacowali straty powstałe w wyniku działalności sprawcy na kwotę ponad 700 zł.

Funkcjonariusze Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu bialskiej komendy, w trakcie wykonywanych czynności ustalili personalia osoby podejrzewanej o dokonanie kradzieży. Okazało się, że jest to 22-letnia mieszkanka Białej Podlaskiej. Kobieta zatrzymano do wyjaśnienia.

Wczoraj „amatorka cudzego mienia” usłyszała zarzuty i przyznała się do winy. W rozmowie z policjantami oświadczyła, że wybierała tylko popularne produkty. Dodała że potrzebowała pieniędzy na zakup środków odurzających.

O dalszym losie amatorki cudzego mienia zadecyduje sąd. Przestępstwo kradzieży zagrożone jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Biała Podlaska

Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.