policja biała podlaska
Kronika policyjna Z Białej Podlaskiej

Potrąciła pieszą na pasach, straciła uprawnienia do kierowania

Potrąciła pieszą na pasach, straciła uprawnienia do kierowania. Poważnymi konsekwencjami skończyło się dla 19-latki z Białej Podlaskiej potrącenie przechodzącej przez przejście dla pieszych kobiety. Kierująca bmw posiadała prawo jazdy zaledwie od kilku miesięcy. Za rażące naruszenie przepisów w ruchu drogowym zostało jej ono zatrzymane. Odpowie także za spowodowanie wypadku drogowego.

Do zdarzenia doszło wczoraj po 15.00 na ulicy Terebelskiej w Białej Podlaskiej. 19-latka kierując samochodem osobowym marki BMW potrąciła znajdującą się na przejściu dla pieszych kobietę.
67-letnia bialczanka z obrażeniami została przewieziona do szpitala.

Obsługujący to zdarzenie policjanci ruchu drogowego uznali, że kierująca wykazała się rażącym naruszeniem przepisów ruchu drogowego i zatrzymali jej prawo jazdy. Jak się okazało 19-latka otrzymała je przed kilkoma miesiącami. Odpowie także za spowodowanie wypadku drogowego.

Policjanci po raz kolejny apelują o rozwagę do wsiadających za kierownicę. Pamiętajmy, że w swoich rękach mamy nie tylko własne zdrowie i życie, ale jesteśmy odpowiedzialni również za innych uczestników ruchu drogowego!

 

Źródło: KMP Biała Podlaska

foto poglądowe

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Nie bierzemy jeńców!!!
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.