Potrącił pieszego znajdującego się na jezdni, mężczyzna zmarł w szpitalu

Potrącił pieszego znajdującego się na jezdni, mężczyzna zmarł w szpitalu

Podzielcie się informacją

Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło we wtorek (14.06) przed godziną 1.00 na krajowej dwójce w miejscowości Wólka Dobryńska. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca citroena potrącił pieszego znajdującego się na jezdni. Mężczyzna trafił do szpitala. Niestety w wyniku odniesionych obrażeń 53-latek zmarł.

Do wypadku doszło przed godziną 1.00  w nocy na krajowej dwójce w miejscowości Wólka Dobryńska. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Citroen potrącił pieszego znajdującego się na jezdni. Poszkodowanym mężczyzną okazał się  53-letni obywatel Ukrainy, kierowca tira, który znajdował się poza pojazdem, na przeciwnym pasie ruchu. Poszkodowany mężczyzna trafił do szpitala. Niestety w wyniku odniesionych obrażeń zmarł. Samochodem osobowym kierował 47-letni obywatel Białorusi. Mężczyzna był trzeźwy. Potwierdziło to przeprowadzone przez mundurowych badanie.

Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają wszystkie okoliczności tragicznego wypadku. Apelujemy o rozwagę i ostrożność na drodze!

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Terespol
Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Zalesie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.