Potrącenie pieszej w Łomazach
Wypadki drogowe Łomazy

Potrącenie pieszej w Łomazach

Wczoraj wieczorem w miejscowości Łomazy doszło do potrącenia pieszej. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 83-latka, prawdopodobnie przechodząc przez jezdnię w miejscu nie oznaczonym, weszła pod nadjeżdżające auto. W wyniku wypadku kobieta doznała obrażeń ciała i trafiła do szpitala. Policjanci apelują o rozwagę na drodze.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godz. 20:30 w miejscowości Łomazy. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący Passatem, potrącił pieszą, która przechodziła przez jezdnię w miejscu nieoznaczonym. 83-letnia mieszkanka gminy Łomazy weszła pod nadjeżdżające auto. Samochodem kierował 63-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej. Mężczyzna w chwili zdarzenia był trzeźwy, co potwierdziło przeprowadzone przez policjantów badanie. W wyniku wypadku piesza doznała obrażeń ciała i przewieziona została do szpitala. Policjanci ustalają wszystkie okoliczności zdarzenia oraz apelują o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze.
Pamiętajmy, że piesi, rowerzyści i motocykliści to grupa niechronionych uczestników ruchu drogowego. Podczas zderzenia z pojazdem jadącym nawet z niewielką prędkością mogą zostać poważnie ranni.

Potrącenie pieszej w Łomazach

Źródło: KMP Biała Podlaska

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.