policja biała podlaska
Kronika policyjna Z Białej Podlaskiej

Poszukiwany wpadł z narkotykami

Najbliższe miesiące spędzi w zakładzie karnym 39-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej. Mężczyzna poszukiwany był listem gończym do odbycia kary pozbawienia wolności. Policjanci ustalili, gdzie przebywa, dodatkowo ujawnili tam amfetaminę oraz mefedron, które wystarczyłyby do uzyskania ponad 140 porcji dealerskich tych narkotyków. O dalszym losie 39-latka zadecyduje sąd. Przestępstwo to zagrożone jest karą do 3 lat pozbawienia wolności.

W minioną sobotę bialscy policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu wspólnie z funkcjonariuszami Wydziału Kryminalnego weszli do jednego z mieszkań na terenie Białej Podlaskiej. Z informacji policjantów wynikało, że może tam przebywać 39-latek poszukiwany listem gończym. Na miejscu posiadane przez nich informacje potwierdziły się.

Dodatkowo w trakcie wykonywanych czynności policjanci ujawnili woreczki strunowe, a w nich m.in.  biały proszek oraz kryształki. Po przeprowadzeniu wstępnego badania potwierdzili, że jest to amfetamina, mefedron oraz tabletka extazy. Z zabezpieczonej ilości można byłoby sporządzić ponad 140 porcji dealerskich tych narkotyków.

Mężczyzna trafił już do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe miesiące za popełnione wcześniej przestępstwo. Odpowiadał będzie też za posiadanie środków odurzających.

W mieszkaniu przebywał też 18-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej, przy którym policjanci również ujawnili woreczek strunowy z zielonym suszem. Po przeprowadzeniu badania potwierdzili, że jest to marihuana. 18-latek także usłyszał już zarzuty.

O dalszym losie mężczyzn zadecyduje sąd. Za to przestępstwo według ustawy grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KMP Biała Podlaska

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.