Poszukiwany wpadł z narkotykami

Poszukiwany wpadł z narkotykami

Idźcie i siejcie ;)

Najbliższe miesiące spędzi w zakładzie karnym 31-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej. Mężczyzna poszukiwany był do odbycia kary pozbawienia wolności. Wpadł podczas legitymowania. Policjanci ujawnili przy nim  narkotyki, które wystarczyłyby do sporządzenia ponad 160 porcji dealerskich. Przestępstwo to zagrożone jest karą do 10 lat pozbawienia wolności.

W niedzielne popołudnie policjanci bialskiej prewencji podczas patrolu zauważyli mężczyznę, który przypominał im osobę poszukiwaną. Podczas legitymowania przypuszczenia mundurowych potwierdziły się. Okazało się że jest to 31-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej poszukiwany do kary pozbawienia wolności za przestępstwa przeciwko mieniu oraz ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii.

W trakcie czynności mundurowi ujawnili przy nim woreczki z białym proszkiem oraz niewielką ilością suszu. Po przeprowadzeniu wstępnego badania potwierdzili, że zabezpieczone środki to amfetamina, mefedron oraz marihuana. Wystarczyłyby one do sporządzenia ponad 160 porcji tych narkotyków. 31-latek posiadał przy sobie również wagę kieszonkową.

Mężczyzna został zatrzymany do wyjaśnienia. Wczoraj doprowadzony został do bialskiej Prokuratury, gdzie usłyszał zarzut. 31-latek trafił już do zakładu karnego, gdzie spędzi niemal rok za popełnione wcześniej przestępstwa. Odpowiadał będzie też za posiadanie znacznej ilości środków odurzających. Przestępstwo to zagrożone jest karą do 10 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KMP Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.