policja biała podlaska
Kronika policyjna Z Białej Podlaskiej

Poszukiwany wpadł podczas kontroli drogowej, był nietrzeźwy

Bialscy policjanci zatrzymali do kontroli drogowej 40-letniego mieszkańca miasta. Mężczyzna kierował samochodem marki Daewoo na podwójnym gazie. Badanie wykazało ponad 2 promile alkoholu w jego organizmie. Nie posiadał również uprawnień do kierowania, a auto którym podróżował badań technicznych. Dodatkowo 40-latek poszukiwany był do odbycia kary pozbawienia wolności. Teraz za swe czyny odpowie przed sądem.

Do zdarzenia doszło na terenie Białej Podlaskiej. Policjanci z Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego na ul. Orzechowej zauważyli jadącego bez świateł matiza. Kiedy zatrzymali auto do kontroli okazało się, że nie jest to jedyne przewinienie siedzącego za kółkiem 40-latka.

Funkcjonariusze od razu wyczuli spożyty przez kierowcę alkohol. Badanie wykazało 2,5 promila alkoholu w jego organizmie. Dodatkowo mężczyzna kierował pomimo decyzji o cofnięciu uprawnień, a auto którym podróżował nie posiadało badań technicznych.

Policjanci ustalili również, że 40-latek jest osobą poszukiwaną do odbycia kary pozbawienia wolności. Teraz za swe czyny odpowie przed sądem. Kierowanie w stanie nietrzeźwości zagrożone jest karą do 2 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna odpowie również za popełnione wykroczenia.

Źródło: KMP Biała Podlaska

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Nie bierzemy jeńców!!!
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.