policja biała podlaska

Poszukiwany listem gończym zatrzymany

Idźcie i siejcie ;)

Bialscy kryminalni zatrzymali 30-letniego mieszkańca miasta. Mężczyzna poszukiwany był listem gończym do odbycia kary pozbawienia wolności za przestępstwa narkotykowe. Przez ostatnie miesiące próbował uniknąć odpowiedzialności ukrywając się przed organami ścigania poza granicami kraju. W chwili zatrzymania posiadał przy sobie woreczek z narkotykami.

Wczoraj policjanci Wydziału Kryminalnego zatrzymali 30-letniego mieszkańca miasta. Mężczyzna poszukiwany był listem gończym do odbycia kary pozbawienia wolności za przestępstwa z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Przez kolejne miesiące próbował uniknąć odpowiedzialności ukrywając się przed organami ścigania między innymi poza granicami kraju. 30-latek zatrzymany został na terenie Białej Podlaskiej. W chwili zatrzymania funkcjonariusze ujawnili u niego woreczek z białym proszkiem. Po przeprowadzeniu wstępnego badania potwierdzili, że jest to amfetamina.

Dzisiaj mężczyzna usłyszał zarzuty. Odpowiadał będzie za posiadanie narkotyków. 30-latek podejrzany jest również o oszustwa na szkodę mieszkanek miasta. Pokrzywdzone wpłaciły zaliczki na poczet wykonania usług, które nigdy nie zostały zrealizowane. Do tych zdarzeń doszło w 2019 roku.

Mężczyzna doprowadzony został już do Zakładu Karnego, gdzie spędzi kolejne miesiące odbywając orzeczoną karę. O jego dalszym losie zadecyduje sąd. Za popełnione czyny grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności.

 

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Biała Podlaska
Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.