Poszukiwany i z narkotykami
Kronika służb Międzyrzec Podlaski

Poszukiwany i z narkotykami

Najbliższe 9 miesięcy spędzi w zakładzie karnym 20-latek, który dzisiaj rano zatrzymany został przez kryminalnych z Międzyrzeca Podlaskiego. Mężczyzna poszukiwany był do odbycia kary pozbawienia wolności. Teraz odpowie również za posiadanie środków odurzających, gdyż funkcjonariusze ujawnili przy nim amfetaminę. Zgodnie z obowiązującymi przepisami przestępstwo to zagrożone jest karą do 3 lat pozbawienia wolności.

Dzisiaj rano, policjanci Wydziału Kryminalnego międzyrzeckiego komisariatu, zatrzymali 20-letniego mieszkańca miasta. Mężczyzna poszukiwany był do odbycia kary pozbawienia wolności. Początkowo na widok radiowozu zaczął uciekać, jednak po krótkim pościgu wpadł w ręce stróżów prawa.

Z ustaleń policjantów wynikało, że mężczyzna posiadać może dodatkowo środki odurzające.  Informacje policjantów potwierdziły się. Ujawnili przy 20-latku amfetaminę. Środki zostały zabezpieczone, natomiast mężczyzna po wykonanych czynnościach trafi do zakładu karnego.

Teraz młodzieniec odpowie dodatkowo za posiadanie środków odurzających. Zgodnie z obowiązującymi przepisami przestępstwo to zagrożone jest karą do 3 lat pozbawienia wolności.

 

Źródło: lubelska.policja.gov.pl

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.