policja biała podlaska

Poszukiwany 43-latek podawał dane brata

Podzielcie się informacją

Kryminalni zatrzymali 43-latka poszukiwanego listem gończym. By uniknąć wymierzonej kary ukrywał się przed organami ścigania podając dodatkowo dane swojego brata. 43-latek już trafił do Zakładu Karnego, gdzie spędzi najbliższe 2,5 roku, między innymi za udział w zorganizowanej grupie przestępczej.

Podczas wspólnych działań kryminalnych bialskiej komendy oraz międzyrzeckiego komisariatu funkcjonariusze ustalili miejsce pobytu 43-latka. Mężczyzna poszukiwany był za udział w zorganizowanej grupie przestępczej oraz przestępstwo przeciw wiarygodności dokumentów. Chcąc uniknąć wymierzonej przez sąd kary, już od marca tego roku, ukrywał się przed organami ścigania. Funkcjonariusze ustalili również, że mężczyzna podawał dane osobowe swojego brata.

W miniony czwartek policjanci zatrzymali go w miejscu pracy na terenie Międzyrzeca Podlaskiego. Mężczyzna nie spodziewał się zupełnie „wizyty” funkcjonariuszy.  43-latek trafił już do Zakładu Karnego, gdzie spędzi najbliższe 2,5  roku.

 

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Międzyrzec Podlaski
Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Międzyrzec Podlaski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.