Policyjna kronika zdarzeń
Kronika policyjna Sławatycze Z Białej Podlaskiej

Poszukiwany 11 listami gończymi ujęty

Kryminalni z bialskiej komendy ustalili miejsce pobytu 34-letniego mieszkańca gm. Sławatycze. Mężczyzna poszukiwany był m.in. 11 listami gończymi. Łącznie do odbycia ma karę ponad 16 lat pozbawienia wolności. Przed organami ścigania ukrywał się na terenie Ukrainy. Dzięki międzynarodowej współpracy w miniony piątek trafił do Zakładu Karnego.

Policjanci z Zespołu Poszukiwań i Identyfikacji Osób Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej ustalili miejsce pobytu 34-letniego mieszkańca gm. Sławatycze. Na mężczyznę wydano 21 podstaw prawnych, z czego 11 to listy gończe, za przestępstwa przeciwko mieniu, wiarygodności dokumentów, zdrowiu i życiu oraz narkotykowe, wydane przez organy na terenie całego kraju.

Policjanci wykonali żmudną pracę, by ustalić miejsce pobytu mężczyzny, tym bardziej, że ukrywał się przed organami ścigania na terenie Ukrainy. W sprawie tej prowadzone były poszukiwania międzynarodowe kanałem Interpolu. Dzięki tej współpracy mężczyzna został zatrzymany. W areszcie na terenie Ukrainy oczekiwał na ekstradycję. W miniony piątek trafił do Zakładu Karnego. Łącznie do odbycia ma karę ponad 16 lat pozbawienia wolności.

 

Źródło: lubelska.policja.gov.pl

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.