komenda miejska policji w Białej Podlaskiej
Kronika policyjna

Poszukiwani właściciele telefonów – komunikaty KMP Biała Podlaska

Policjanci poszukują właściciela telefonu komórkowego marki HTC koloru czarnego, który znaleziono w dniu 29.06.2018 roku na ulicy Reformackiej w Białej Podlaskiej. Bliższe informacje pod numerem telefonu (83) 344 83 29 lub osobiście w Komendzie Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej, ul. Plac Wojska Polskiego 23.

Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej poszukuje właściciela telefonu komórkowego marki HTC koloru czarnego w etui z tworzywa sztucznego. Telefon znaleziony został w dniu 29.06.2018 roku  na ulicy Reformackiej w Białej Podlaskiej. Właściciel telefonu proszony jest o kontakt z dzielnicowym sierż. Sylwestrem Smoterem pod numerem telefonu (83) 344 83 29, 798 003 602 lub osobiście w Komendzie Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej, ul. Plac Wojska Polskiego 23.

Bialscy policjanci poszukują właściciela telefonu marki Huawei P10, który zabezpieczono w toku prowadzonych czynności. Bliższe informacje pod numerem telefonu (83) 344 83 21 lub osobiście w Komendzie Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej , ul. Plac Wojska Polskiego 23.


Funkcjonariusze Zespołu ds. Wykroczeń Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej w toku prowadzonych czynności odzyskali telefon komórkowy marki Huawei P10, który jak wynika z ustaleń pochodzi z nie zgłoszonego do tej pory wykroczenia. Właściciel telefonu proszony jest o kontakt z prowadzącym czynności st. asp. M. Oniszczukiem pod numerem telefonu (83) 344 83 21 lub osobiście w Komendzie Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej, ul. Plac Wojska Polskiego 23.

Źródło: KMP Biała Podlaska

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.