Poszukiwani świadkowie zdarzenia drogowego

Poszukiwani świadkowie zdarzenia drogowego

Podzielcie się informacją

Bialscy policjanci prowadzą postępowanie w sprawie wypadku drogowego, do którego doszło 8 czerwca br., na drodze dla rowerów przy ul. Łomaskiej w Białej Podlaskiej. Ze wstępnych ustaleń wynika, że nieznany mężczyzna wyprzedzając rowerem innych cyklistów doprowadził innego rowerzystę do upadku. Pokrzywdzony doznał obrażeń ciała. Osoby, posiadające informacje na temat zdarzenia prosimy o kontakt z Policją pod numerem telefonu 47 814 14 44 lub 112.

Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej prowadzi dochodzenie w sprawie wypadku drogowego, do którego doszło w dniu 8 czerwca bieżącego roku po godzinie 22.00 na drodze dla rowerów przy ulicy Łomaskiej w Białej Podlaskiej, w rejonie przystanku MZK.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że nieznany mężczyzna nieprawidłowo wyprzedzając dwóch cyklistów doprowadził jadącego z przeciwka rowerzystę do gwałtownego hamowania i upadku. Po tym odjechał z miejsca zdarzenia.

Pokrzywdzony z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Ustalamy wszystkie okoliczności sprawy.

Zwracamy się również z apelem do wszystkich osób posiadających informacje na temat zdarzenia o kontakt z bialską komendą pod numerem telefonu 47 814 14 44 lub 112.

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Biała Podlaska
Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.