Potrącił pieszą i uciekł z miejsca zdarzenia

Poszukiwani świadkowie wypadku w Roskoszy

Idźcie i siejcie ;)

Bialscy policjanci prowadzą postępowanie w sprawie wypadku drogowego, do którego doszło 30 maja br. na W-811 w miejscowości Roskosz >>>Potrącił pieszą i uciekł z miejsca zdarzenia<<<. Kierujący samochodem osobowym potrącił prowadzącą rower kobietę. Po tym odjechał z miejsca zdarzenia nie udzielając pomocy poszkodowanej. Osoby, posiadające informacje na temat zdarzenia prosimy o kontakt z Policją pod numerem telefonu 47 814 12 69 lub 112.

    Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej prowadzi dochodzenie w sprawie wypadku drogowego, do którego doszło w dniu 30 maja br., około godz. 20.00 na drodze W-811 w miejscowości Roskosz. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem osobowym potrącił prowadzącą rower kobietę. Po tym odjechał z miejsca zdarzenia nie zatrzymując się i nie udzielając pomocy poszkodowanej. Do wypadku doszło w terenie niezabudowanym i nieoświetlonym.
    Z relacji męża idącego wraz z poszkodowaną wynikało, że z uwagi na awarię jednego z rowerów prowadzili swoje jednoślady. To wówczas w idącą 65-latkę uderzył jadący w tym samym kierunku pojazd. W wyniku zdarzenia kobieta doznała obrażeń ciała.
   Świadków zdarzenia lub osoby posiadające jakiekolwiek informacje w tej sprawie prosimy o kontakt z KMP Biała Podlaska pod numerem telefonu 47 814 12 69 lub 112.

KMP Biała PodlaskaPolicja Biała Podlaska

Bialski Portal Informacyjny – informacje wydarzenia Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.