Poszukiwana: Beata Sokół

Poszukiwana: Beata Sokół

Podzielcie się informacją

Bialscy policjanci poszukują 36-letniej Beaty Sokół. Kobieta ostatni raz widziana była w dniu 27.05.2023 roku, w miejscu swojego zamieszkania. Od tamtej pory nie nawiązała kontaktu z rodziną. Wszelkie informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca jej pobytu prosimy kierować do dyżurnego KMP w Białej Podlaskiej, pod numerem telefonu 47 814-12-10 lub na numer alarmowy 112.

Zaginiona to:

Beata Sokół, c. Henryka i Elżbiety
zam. Biała Podlaska, ul. Leszczynowa

Poszukiwana: Beata Sokół

Kobieta w dniu 27.05.2023 r. wyszła z miejsca swojego zamieszkania, od tamtej pory nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Rysopis zaginionej: wzrost: 158 cm, waga 80 kg, włosy: czarne kręcone do ramion, nos: mały, uszy średnie, oczy: niebieskie. W chwili zaginięcia ubrana była w białe, luźne spodnie w kolorowe kwiatki i kropki, bluzka czarna w jasne poziome paski, z tyłu bluzki lekkie wycięcie na wysokości od karku do łopatki (wycięcie połączone z materiałowymi paskami), czarne buty materiałowe.

Osoby, które widziały zaginioną lub posiadają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca jej pobytu proszone są o kontakt z KMP w Białej Podlaskiej pod numerem telefonu 47 814-12-10 lub na numer alarmowy 112.

 

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Biała Podlaska
Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Janów Podlaski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.