Posiadał znaczne ilości narkotyków

Posiadał znaczne ilości narkotyków

Idźcie i siejcie ;)

Bialscy kryminalni zatrzymali poszukiwanego 34-latka. W jego miejscu zamieszkania ujawnili znaczne ilości amfetaminy i mefedronu. Zabezpieczona ilość wystarczyłaby do sporządzenia ponad 3 tysięcy porcji tych narkotyków. Dzisiaj bialski sąd zastosował wobec mężczyzny tymczasowy areszt. Za popełniony czyn grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

W miniony poniedziałek kryminalni z bialskiej komendy weszli do jednego z domów na terenie gminy Biała Podlaska. Z ich informacji wynikało, że przebywa tam 34-letni mieszkaniec miasta, poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności, który może posiadać znaczne ilości narkotyków. Na miejscu funkcjonariusze potwierdzili te informacje. W trakcie wykonywanych czynności policjanci zabezpieczyli foliowy worek pełen okrągłych pakietów z białym proszkiem i kryształkami.

Po przeprowadzeniu wstępnego badania  zabezpieczonej substancji funkcjonariusze potwierdzili, że jest to amfetamina i mefedron. Wystarczyłaby ona do sporządzenia ponad 3 tysięcy porcji dealerskich tych narkotyków. Nielegalne środki zostały zabezpieczone, natomiast 34-latek zatrzymany został do wyjaśnienia. Dzisiaj Sąd Rejonowy w Białej Podlaskiej zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu. Za popełniony czyn grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Biała Podlaska
Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.