Posiadał znaczne ilości narkotyków

Posiadał znaczne ilości narkotyków

Podzielcie się informacją

Bialski sąd zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu wobec 22-latka z gminy Biała Podlaska. W miejscu jego zamieszkania kryminalni ujawnili znaczne ilości marihuany. Zabezpieczona ilość wystarczyłaby do sporządzenia niemal 500 porcji dealerskich tych narkotyków. Zgodnie z obowiązującymi przepisami czyn ten zagrożony jest karą do 10 lat pozbawienia wolności.

W ubiegłym tygodniu kryminalni z zespołu do walki z przestępczością narkotykową bialskiej komendy weszli na wytypowaną posesję w gminie Biała Podlaska. Z informacji posiadanych przez funkcjonariuszy wynikało, że zamieszkujący ją 22-latek może posiadać znaczne ilości narkotyków.

Na miejscu policjanci potwierdzili wcześniejsze ustalenia. W trakcie prowadzonych czynności zarówno w miejscu zamieszkania mężczyzny jak też w budynku gospodarczym ujawnili susz roślinny oraz papierowe skręty, a także wagę i młynek. Po przeprowadzeniu wstępnego badania funkcjonariusze potwierdzili, że zabezpieczony susz to marihuana. Ujawniona ilość wystarczyłaby do sporządzenia niemal 500 porcji dealerskich tych narkotyków. 22-latek został zatrzymany do wyjaśnienia. Na poczet przyszłych kar i grzywien funkcjonariusze zabezpieczyli od mężczyzny pieniądze w kwocie 5 tysięcy złotych.

W piątek Sąd Rejonowy w Białej Podlaskiej  na wniosek Policji i Prokuratury zastosował wobec 22-latka środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu. Zgodnie z obowiązującymi przepisami posiadanie znacznej ilości narkotyków zagrożone jest karą do 10 lat pozbawienia wolności.

 

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Biała Podlaska
Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.