Posiadał amfetaminę i marihuanę - trafił do aresztu

Posiadał amfetaminę i marihuanę – trafił do aresztu

Idźcie i siejcie ;)

Za posiadanie znacznej ilości amfetaminy oraz marihuany odpowie 41-latek z Terespola. Ujawnione przez mundurowych środki ukryte były w rejonie ogródków działkowych. Z zabezpieczonych narkotyków można byłoby sporządzić ponad 400 porcji dilerskich. Decyzją sądu 41-latek najbliższe trzy miesiące spędzi w tymczasowym areszcie.

W nocy ze środy na czwartek kryminalni z Terespola zatrzymali 41-letniego mieszkańca miasta. Z ustaleń funkcjonariuszy wynikało, że w rejonie ogródków działkowych nieznana osoba może przechowywać środki odurzające. Mężczyzna wpadł, na gorącym uczynku. Policjanci ujawnili biały proszek i susz, które znajdowały się w plastykowym opakowaniu. Po przeprowadzeniu wstępnego badania potwierdzili, że jest to amfetamina oraz marihuana. Zabezpieczona ilość wystarczyłaby do sporządzenia ponad 400 porcji dilerskich tych narkotyków.

Mężczyzna zatrzymany został do wyjaśnienia. 41-latek odpowiadał będzie za posiadanie znacznej ilości narkotyków.
W piątek Sąd Rejonowy w Białej Podlaskiej zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu na trzy miesiące. Zgodnie z obowiązującymi przepisami czyn ten zagrożony jest karą nawet do 10 lat pozbawienia wolności.
Źródło: POLICJA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.