Portfel na narkotyki
Kronika policyjna Międzyrzec Podlaski

Portfel na narkotyki

Wspólne działania policjantów z międzyrzeckiego komisariatu oraz funkcjonariuszy bialskiej jednostki doprowadziły do zatrzymania 26-latka. W miejscu jego zamieszkania policjanci ujawnili środki odurzające i substancje psychotropowe. Dzisiaj mężczyzna usłyszał zarzuty. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd. Posiadanie środków odurzających zagrożone jest karą do 3 lat pozbawienia wolności.

W środę funkcjonariusze Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu bialskiej komendy oraz policjanci komisariatu w Międzyrzecu Podlaskim weszli do miejsca zamieszkania 26-latka z Międzyrzeca Podlaskiego. Z informacji funkcjonariuszy wynikało, że może on posiadać środki odurzające.

W trakcie przeszukania ujawnili woreczki z proszkiem oraz susz. Po przeprowadzeniu wstępnego badania potwierdzili, że ujawnione substancje to amfetamina, mefedron oraz marihuana. Z zabezpieczonej ilości można byłoby uzyskać ponad 170 porcji dilerskich tych narkotyków. Mężczyzna przechowywał nielegalne substancje w przeznaczonym na ten cel portfelu.

Narkotyki zostały zabezpieczone, natomiast 26-latek zatrzymany został do wyjaśnienia. Dzisiaj mężczyzna usłyszał zarzuty. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd. Posiadanie środków odurzających zagrożone jest karą do 3 lat pozbawienia wolności.

Portfel na narkotyki

Źródło: POLICJA

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.