Pomylił pociągi więc zniszczył samochód

Pomylił pociągi więc zniszczył samochód

Idźcie i siejcie ;)

Za uszkodzenie toyoty odpowie 32-latek bez stałego miejsca zamieszkania. Sprawca uderzając w samochód fragmentem kostki brukowej uszkodził dach oraz wybił boczną szybę pojazdu. Do zdarzenia doszło na początku kwietnia, a straty oszacowane zostały na kwotę ok. 2 tys. zł. 32-latek usłyszał zarzut i przyznał się do winy. Swoje zachowanie tłumaczył wypitym wcześniej alkoholem. O dalszym losie wandala zadecyduje sąd.

Do zdarzenia doszło na początku kwietnia br. w miejscowości Ogrodniki. Nieznana wówczas osoba dokonała uszkodzenia zaparkowanego w rejonie stacji PKP osobowej toyoty.  Sprawca uderzając w auto fragmentem kostki brukowej  wgniótł dach i wybił boczną szybę pojazdu.  Na miejscu, we wnętrzu samochodu, pozostawił  kostkę, której użył podczas zdarzenia. Wartość strat oszacowana została przez pokrzywdzonego na kwotę 2 tys. zł.

Sprawą zajęli się policjanci Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu bialskiej komendy. Funkcjonariusze ustalili dane mężczyzny podejrzanego o udział w tym zdarzeniu. Okazało się, że jest to 32-latek bez stałego miejsca zamieszkania.

Mężczyzna został zatrzymany do wyjaśnienia. W trakcie rozmowy z funkcjonariuszami nie potrafił w żaden sposób wyjaśnić swojego postępowania, tłumacząc to wypitym tego dnia alkoholem. Dodał, że w miejscu zdarzenia znalazł się przypadkowo, gdyż pomylił pociągi.

Mężczyzna usłyszał już zarzut i przyznał się do winy. O dalszym losie 32-latka zadecyduje sąd. Za popełnione czyny grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Biała Podlaska

Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Biała Podlaska

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.