Pomylił gaz z hamulcem i wjechał w płot

Pomylił gaz z hamulcem i wjechał w płot

Idźcie i siejcie ;)

O wyjątkowym pechu może mówić 64-letni mieszkaniec gm. Leśna Podlaska. Wczoraj mężczyzna zakupił samochód osobowy marki Peugeot, a kilka godzin później rozbił go wjeżdżając w ogrodzenie posesji. Na skrzyżowaniu ulic kierowca pomylił pedał hamulca z gazem.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godz. 18:30 na skrzyżowaniu ul. Konopnickiej i Szkolnej w Janowie Podlaskim. Z informacji przekazanej dyżurnemu wynikało, że kierujący osobowym peugeotem uderzył w ogrodzenie posesji. Na miejsce natychmiast skierowani zostali funkcjonariusze janowskiego komisariatu.

Tam policjanci potwierdzili zgłoszenie. Ustalili też, że 64-letni mieszkaniec gm. Leśna Podlaska na skrzyżowaniu ulic pomylił pedał hamulca z gazem, uderzając w ogrodzenie sąsiadującej posesji. Zgłaszający przyznał, że auto, którym podróżował zakupił kilka godzin wcześniej. W chwili zdarzenia 64-latek był trzeźwy. Potwierdziło to przeprowadzone przez mundurowych badanie.

Na szczęście kierowca ani też podróżujący z nim pasażer nie doznali obrażeń ciała i skończyło się jedynie na uszkodzonym pojeździe. Uszkodzeniu uległo też ogrodzenie posesji.

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Biała Podlaska
Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.