Pomimo prowadzonej reanimacji kierowca zmarł

Pomimo prowadzonej reanimacji kierowca zmarł

Podzielcie się informacją

Wczoraj przed godz. 19.00 w miejscowości Zakalinki kierujący samochodem osobowym marki VW na prostym odcinku drogi zjechał na przeciwległe pobocze, a następnie do przydrożnego rowu. Pomimo prowadzonej reanimacji 43-letni kierowca zmarł. Jak ustalili funkcjonariusze na koncie mężczyzny widniał aktywny zakaz kierowania pojazdami.

Do wypadku doszło wczoraj przed godz. 19:00 w miejscowości Zakalinki. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem osobowym marki VW, po pokonaniu łuku, na prostym już odcinku drogi, stracił panowanie nad pojazdem. Auto zjechało na przeciwległy pas jezdni i pobocze, a następnie do przydrożnego rowu. Niestety pomimo prowadzonej reanimacji kierowca zmarł. Samochodem kierował 43-letni mieszkaniec gm. Sarnaki. Jak ustalili funkcjonariusze na koncie mężczyzny widniał aktywny zakaz kierowania pojazdami.

Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności tego tragicznego wypadku oraz apelują o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze.

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Biała Podlaska
Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Konstantynów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.