Policyjna kronika zdarzeń
Kronika policyjna

Policyjna kronika zdarzeń 31.10-03.11.10.2019

Policyjna kronika zdarzeń 31.10-03.11.10.2019

27.10.2019 r. BIAŁA PODLASKA,  ul. GABRIELA NARUTOWICZA
Nieznani sprawcy, dokonali pobicia mieszkańca Białej Podlaskiej w ten sposób, że szarpali go, uderzali rękoma i pięściami w okolice głowy i twarzy czym narazili go na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia i zdrowia.

02.11.2019 r. MIĘDZYRZEC PODLASKI, 

Nieznany sprawca włamał się do domku działkowego na terenie Ogródków Działkowych, skąd skradł kosiarkę spalinową do trawy na szkodę mieszkanki Międzyrzeca Podlaskiego.

01.11.2019 r. BIAŁA PODLASKA,  ul. JANA III SOBIESKIEGO
Nieznani sprawcy  dokonali pobicia mieszkańca Łosic w ten sposób, że najpierw jeden ze sprawców, uderzył pokrzywdzonego pięścią w twarz, a następnie wspólnie z innymi nieustalonymi osobami bili pokrzywdzonego rękami po twarzy i głowie, a kiedy upadł na ziemię nadal okładali pięściami po twarzy i głowie, powodując obrażenia ciała pokrzywdzonego. Ponadto w wyniku zdarzenia doszło do uszkodzenia mienia na szkodę pokrzywdzonego. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

01.11.2019 r. MIĘDZYRZEC PODLASKI, ul. WIEJSKA

Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego KP Międzyrzec Podlaski zatrzymali kierującego pojazdem marki VW 29-letniego mieszkańca Międzyrzeca Podlaskiego, który znajdował się w stanie nietrzeźwości: 2,2 promila alkoholu w organizmie.

01.11.2019 r. BIAŁA PODLASKA, ul. PLAC RUBINA

Nieznany sprawca wykorzystując nieuwagę pokrzywdzonego mieszkańca Białej Podlaskiej dokonał zaboru w celu przywłaszczenia kurtki, czapki oraz rękawiczek, a także znajdujących się w kurtce przedmiotów.

02.11.2019 r. ŁOMAZY,  ul. KOZŁOWSKA

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło po godz. 18:00 w dniu 2.11.2019 r. na ul. Kozłowskiej w miejscowości Łomazy. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 77-letnia mieszkanka gm. Parczew, trzeźwa, kierując samochodem osobowym marki Toyota, wykonując manewr skrętu w lewo zjechała na lewe pobocze a następnie do przydrożnego rowu po czym uderzyła w drzewo. W wyniku zdarzenia do szpitala przewieziona została pasażerka samochodu. Policjanci ustalają wszystkie okoliczności zdarzenia. Postępowanie prowadzi KP Wisznice

01.11.2019 r. WYCZÓŁKI,

Nieznany sprawca włamał się do domu mieszkalnego, skąd skradł pieniądze na szkodę mieszkanki gm. Piszczac. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

01.11.2019 r. ZACZOPKI KOLONIA

Nieznany sprawca dokonał kradzieży z włamaniem do budynków gospodarczych skąd skradł przewód elektryczny dwużyłowy długości 40 metrów. Następnie włamał się do domu mieszkalnego na szkodę mieszkanki gm. Janów Podlaski, lecz z uwagi na brak przedmiotów będących w jego zainteresowaniu niczego nie zabrał.

01.11.2019 r. MIĘDZYRZEC PODLASKI,  ul. RADZYŃSKA

Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego KP Międzyrzec Podlaski zatrzymali 43-letniego mieszkańca Radzynia Podlaskiego, który kierował samochodem m-ki Audi pomimo obowiązującego zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych orzeczonego wyrokiem Sądu.

 

Źródło: KMP Biała Podlaska

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.