kronika kryminalna biała podlaska

Policyjna kronika zdarzeń 31.08-01.09.2021

Podzielcie się informacją

Policyjna kronika zdarzeń 31.08-01.09.2021. Rejestr Komenda Miejska Policji Biała Podlaska.

25.08.2021 r. BIAŁA PODLASKA
Nieznany sprawca, dokonał włamania do koparki, po czym dokonał zaboru 2 akumulatorów, miernika elektronicznego oraz smarownicy na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej. Następnie usiłował dokonać włamania do domku letniskowego lecz zamierzonego czynu nie osiągnął z uwagi na zamknięci drzwi dodatkowym zamkiem. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

31.08.2021 r. MIĘDZYRZEC PODLASKI,
Nieznany sprawca, dokonał umyślnego uszkodzenia dwuskrzydłowych drzwi wejściowych Placówki Szkolno-Wychowawczej poprzez rzucenie w nie butelką,  w wyniku czego doszło do pęknięcia podwójnej szyby i wgniecenia aluminiowej futryny, na szkodę placówki. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

29.08.2021r. KLONOWNICA-PLAC,
Mieszkaniec gm. Janów Podlaski zawiadomił, że n/n sprawca doprowadził go do niekorzystnego rozporządzenia mieniem, w ten sposób, że na portalu internetowym oferował do sprzedaży telefon komórkowy. W zamian za otrzymaną od sprzedającego przesyłkę pokrzywdzony przelał gotówkę, jednak wewnątrz zamiast telefonu znajdowały mało wartościowe produkty. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

 

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Biała Podlaska
Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.