kronika kryminalna biała podlaska

Policyjna kronika zdarzeń 31.07-02.08.2020

Idźcie i siejcie ;)

Policyjna kronika zdarzeń 31.07-02.08.2020. Rejestr Komenda Miejska Policji Biała Podlaska.

02.08.2020 r. BIAŁA PODLASKA, ul. ALEJA JANA PAWŁA II
Nieznani mężczyźni dokonali pobicia mieszkańca Białej Podlaskiej. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

02.08.2020 r. HORBÓW-KOLONIA, 
Policjanci powiadomieni zostali o bójce pomiędzy mieszkańcami gm. Zalesie. W wyniku zdarzenia nikt nie odniósł poważnych obrażeń i nie potrzebował pomocy medycznej. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

02.08.2020r. BIAŁA PODLASKA,  ul. JANA DĄBSKIEGO
Nieznany sprawca dokonał uszkodzenia samochodu osobowego marki Volkswagen poprzez porysowanie elementów karoserii, wgniecenie powierzchni dachu, wybicie tylnej szyby oraz wyrwanie dwóch wkładów lusterek bocznych na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej.

02.08.2020 r.,BIAŁA PODLASKA, ul. KSIĘDZA STANISŁAWA BRZÓSKI
Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło 02.08.2020 roku około godz. 19:10 na ul. KSIĘDZA STANISŁAWA BRZÓSKI w BIAŁEJ PODLASKIEJ. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca rowerem 70-letnia mieszkanka Białej Podlaskiej, wjeżdżając z drogi głównej na drogę dla rowerów, najechała na urządzenie rozdzielające te drogi, w wyniku czego straciła równowagę, przewróciła się, doznając obrażeń ciała. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

02.08.2020 r. BIAŁA PODLASKA,  ul. ŁOMASKA
Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego tut. KMP wykonując czynności na miejscu zdarzenia drogowego ustalili, że 20-letnia mieszkanka gm. Biała Podlaska, kierowała samochodem osobowym marki Opel, będąc w stanie nietrzeźwości: 1,4 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

01.08.2020r. BEREZA, 
Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymali do kontroli drogowej 39-letniego mieszkańca Białej Podlaskiej, który kierował samochodem m-ki VW w okresie obowiązywania zakazu kierowania pojazdami mechanicznymi wydanego przez Sąd. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

01.08.2020 r. BIAŁA PODLASKA,  ul. JANOWSKA
Funkcjonariusze Straży Miejskiej w Białej Podlaskiej ujęli i przekazali f-szom Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego KMP Biała Podlaska kierującego pojazdem m-ki VW Golf 46-letniego (ob. Ukrainy) będącego w stanie nietrzeźwości: 2,2 promila alkoholu w organizmie. Zatrzymano prawo jazdy. Sprawca zatrzymany do wyjaśnienia w „policyjnym areszcie”. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

31.07.2020 r. WISZNICE, 
Mieszkaniec Wisznic złożył zawiadomienie o przestępstwie, z którego wynika, że w dniu 31 sierpnia 2020r na jego telefon komórkowy zadzwoniła n/n kobieta podająca się za konsultanta firmy telekomunikacyjnej oferując przedłużenie umowy świadczonych usług internetowych, wymagając podania numeru pesel i numeru dowodu osobistego, które dobrowolnie podał. Następnie zorientował się, że powyższe dane mogą posłużyć do popełnienia przestępstwa. Postępowanie prowadzi KP

07.02.2020 r. SŁAWATYCZE, 
Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkańca gm. Sławatycze. Nieznana osoba na portalu ogłoszeniowym oferowała do sprzedaży telefon komórkowy. Do chwili obecnej sprawca nie wywiązał się z zawartej umowy i nie wysłał wylicytowanego przedmiotu transakcji. Postępowanie prowadzi KP Wisznice.

31.07.2020 r. BIAŁA PODLASKA, ul. NARUTOWICZA
Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego KMP Biała Podlaska na miejscu zdarzenia drogowego zatrzymali 36-letniego mieszkańca Terespola, który kierował samochodem osobowym marki Ford, będąc w stanie nietrzeźwości:2 promile alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Biała Podlaska

Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.